Forum Strefa Mroku

...duchy, nawiedzone miejsca, UFO, kryptozoologia, magia...

Ogłoszenie

Witajcie na forum Strefy Mroku. Jak widać forum nie jest jeszcze w pełni rozwinięte, dlatego zapraszamy chętnych do pomocy w zakładaniu nowych wątków. Poszukujemy także nowych moderatorów. Więcej info w podkategorii "Informacje na temat współpracy". Zapraszamy:)

#1 2010-08-02 19:22:03

 Vampir

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Las samobójców.

W Japonii, u podnóża góry Fuji, rozpościera się las. Las wyjątkowy, inny niż wszystkie. Wzdłuż ścieżek brodzących między gęsto rozsianymi drzewami widać opustoszałe obozowiska, a w nich ubrania, zegarki, portfele, a także kości oraz pokryte mchem czaszki - resztki tego, co kiedyś było życiem.

Na gęsto rozpostartych konarach drzew zarzucone są pętle sznurów. Z niektórych z nich służby porządkowe nie zdążyły jeszcze zdjąć ciał. Natomiast tablice informacyjne i ostrzegawcze zamiast standardowych formułek, apelują do biznesmenów, nauczycieli, czy sprzedawców: "Zastanów się raz jeszcze!" albo "Proszę, skontaktuj się z policją, nim postanowisz się zabić!". Miejsce, o którym mowa to las Aokigahara - kraina, do której idzie się tylko w jednym celu, aby umrzeć.

Źródło: http://facet.wp.pl/kat,1007853,wid,1210 … caid=1aa23

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 3 kody vw golf ajm skora kota przy zakazeniu grzybami guz z rana na szczurze akcesoria przydatne w magii